Masáže částí těla

Masáž zad, krku a ramen

Jedná se o relaxační masáž zaměřenou na svaly zad, šíje a ramen. Ošetření je navrženo tak, aby uvolňovalo a zmírňovalo napětí v oblastech těla, kde se nejčastěji vyskytují svalové problémy. Během masáže je vyvíjen tlak na obě strany páteře a podél dolní části zad, pohybující se nahoru k ramenům a krku.

}

30 minut

799 Kč

45 minut

1 099 Kč

60 minut

1 299 Kč

Masáž horní části zad, ramen a krku

Toto ošetření uvolňuje napětí v horní části zad a ramen, pomáhá proti vyčerpání, bolesti hlavy a krku. Je také dobré pro uvolnění stresu a únavy po dlouhém sedění a práci.

}

30 minut

799 Kč

45 minut

1 099 Kč

60 minut

1 299 Kč

Masáž dolní části zad a nohou

Tato léčba se zaměřuje na dolní část zad, boky, stehna a lýtka. Pomáhá prokrvovat a uvolňuje napětí po cestování nebo chůzi.

}

30 minut

799 Kč

45 minut

1 099 Kč

60 minut

1 299 Kč

Masáž zad, krku a ramen
s bylinkovým balzámem

Skvělé ošetření po celodenní kancelářské práci nebo dlouhém letu. Toto menu je navrženo tak, aby se zaměřilo na léčení bolesti a napětí svalů, zejména na zádech, krku a ramenech. Tlak prstů spolu s rukama a lokty je aplikován na zaostřenou oblast. Použití oleje spolu s bylinným balzámem přitom účinně pomáhá zmírnit bolest a ztuhlost svalů a zároveň podporuje výšku relaxace.

}

30 minut

899 Kč

45 minut

1 199 Kč

60 minut

1 399 Kč

Masáž nohou a chodidel (reflexní masáž)

Masáž nohou a chodidel má velmi hlubokou tradici hojení. Masážní technika zahrnuje převážně akupresuru. Dochází tedy ke stimulaci konkrétních bodů zlepšujících zdravotní stav odpovídajících orgánů lidského těla. Ošetření je také kombinováno s masáží lýtkových svalů, vyšíváním přírodního masážního krému na chodidla a v neposlední řadě s protahováním a relaxací každého jednotlivého prstu. Masáž nohou a chodidel je velmi uvolňující, zbavuje vás stresu. Reflexologie může hrát důležitou roli pro dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a pohody, čímž harmonizuje tělo i duši.

}

30 minut

899 Kč

45 minut

1 199 Kč

60 minut

1 399 Kč

Thajská kombinovaná masáž:
Masáž zad, hlavy, rukou a chodidel

Kombinace thajských masáží zad, hlavy, rukou a nohou sahá až ke vzniku tradičních thajských masáží. Zaměřením a působením tlaku na klíčové body v příslušných oblastech je tato kombinace zaměřena na uvolnění ztuhlých svalů, zmírnění kloubních potíží, v konečném důsledku na posílení duševního zdraví.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 699 Kč

Reflexní masáž chodidel

Thajská reflexní masáž chodidel

V Thajsku patří masáž chodidel díky svým zdravotním účinkům a příjemným pocitům k nejvyhledávanějším druhům tradičních masáží. Masáž spočívá ve stimulaci reflexivních bodů, které ovlivňují všechny orgány, žlázy, tkáně a svaly v těle. Masáž chodidel je nejen velmi příjemná, ale díky propojení jednotlivých ploch na chodidle s konkrétními vnitřními orgány člověka, má tato stimulace pozitivní vazbu na celý organismus. Masáž chodidel zahrnuje vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel, a protažení a uvolnění jednotlivých prstů u nohou.

}

30 minut

799 Kč

60 minut

1 199 Kč

90 minut

1 599 Kč

Masáž nohou, hlavy, šíje a ramen 

Kombinace masáže nohou, hlavz, šíje a ramen je ideální pro ty, kteří se cítí nepohodlně na ošetření celého těla, protože Reflexologie nohou v kombinaci s Masáží hlavy – krku – ramen vám umožní relaxovat úplně od hlavy k patě. Dobré občerstvení, abyste byli připraveni na dlouhý den v práci nebo na cestách. 

  }

  30 minut

  799 Kč

  60 minut

  1 199 Kč

  90 minut

  1 599 Kč

  Thajská reflexní masáž chodidel a rukou

  Thajská masáž rukou a nohou je mimořádně relaxační technikou, která může výrazně zvýšit flexibilitu a pohodlí ve všech oblastech, které se přímo masírují:

  • Vylepšený oběh: Lepší imunita , Úleva od svalové tkáně a únavy
  • Vylepšená flexibilita: Zlepšení držení těla, Pomáhá zmírnit bolesti, Zlepšená mobilita kloubů
  • Snižuje stres a úzkost: Lepší spánek, Pomáhá eliminovat toxiny, Zlepšuje koncentraci a produktivitu
  }

  30 minut

  849 Kč

  60 minut

  1 249 Kč

  90 minut

  1 649 Kč

  Péče chodidel s lávovými kameny

  Speciální masáž zahrnující aromakoupel nohou a reflexní masáž nohou, včetně masáže šíje, hlavy, zad a ramen.

  Při namočení nohou do vany s horkou vodou a minerálními solemi, Vám bude masérka masírovat hlavu, šíji, záda a ramena. Pomocí lehátka budou vaše chodidla a lýtka odborně masírována. Spočívá v přesvědčení, že spodní části chodidel jsou energeticky propojeny s konkrétními oblastmi těla. Stimulací těchto bodů jsou prospívány odpovídající části těla. Reflexka neutralizuje účinky stresu navozením hlubokého stavu relaxace, který uklidňuje nervový systém a umožňuje tělu dosáhnout stavu rovnováhy.

   }

   60 minut

   1 399 Kč

   90 minut

   1 799 Kč

   Péče chodidel

    Procedura pro péči chodidel zahrnuje:

   • Koupel nohou v bylinkové vodě se solí
   • Peeling na nohy
   • Masáž nohou
   • Maska ​​na nohy (pouze pro 90-minutovou masáž)

   Hydratujte a doplňte svěží pocit svých nohou peelingem. Toto ošetření zklidňuje a masíruje chodidla na klenbě, patě a mezi prsty.

   }

   60 minut

   1 399 Kč

   90 minut

   1 799 Kč