Masáže částí těla

Masáž zad, krku a ramen a hlavy

Jedná se o relaxační masáž zaměřenou na svaly zad, šíje a ramen. Ošetření je navrženo tak, aby uvolňovalo a zmírňovalo napětí v oblastech těla, kde se nejčastěji vyskytují svalové problémy. Během masáže je vyvíjen tlak na obě strany páteře a podél dolní části zad, pohybující se nahoru k ramenům a krku.

}

30 minut

799 Kč

45 minut

1 099 Kč

60 minut

1 299 Kč

Masáž horní části zad, ramen, krku a hlavy

Toto ošetření uvolňuje napětí v horní části zad a ramen, pomáhá proti vyčerpání, bolesti hlavy a krku. Je také dobré pro uvolnění stresu a únavy po dlouhém sedění a práci.

}

30 minut

799 Kč

45 minut

1 099 Kč

60 minut

1 299 Kč

Masáž dolní části zad a nohou

Tato léčba se zaměřuje na dolní část zad, boky, stehna a lýtka. Pomáhá prokrvovat a uvolňuje napětí po cestování nebo chůzi.

}

30 minut

799 Kč

45 minut

1 099 Kč

60 minut

1 299 Kč

Masáž zad, krku a ramen
s balzámem

Skvělé ošetření po celodenní kancelářské práci nebo dlouhém letu. Toto menu je navrženo tak, aby se zaměřilo na léčení bolesti a napětí svalů, zejména na zádech, krku a ramenech. Tlak prstů spolu s rukama a lokty je aplikován na zaostřenou oblast. Použití oleje spolu s bylinným balzámem přitom účinně pomáhá zmírnit bolest a ztuhlost svalů a zároveň podporuje výšku relaxace.

}

30 minut

899 Kč

45 minut

1 199 Kč

60 minut

1 399 Kč

Masáž nohou a chodidel (reflexní masáž)

Masáž nohou a chodidel má velmi hlubokou tradici hojení. Masážní technika zahrnuje převážně akupresuru. Dochází tedy ke stimulaci konkrétních bodů zlepšujících zdravotní stav odpovídajících orgánů lidského těla. Ošetření je také kombinováno s masáží lýtkových svalů, vyšíváním přírodního masážního krému na chodidla a v neposlední řadě s protahováním a relaxací každého jednotlivého prstu. Masáž nohou a chodidel je velmi uvolňující, zbavuje vás stresu. Reflexologie může hrát důležitou roli pro dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a pohody, čímž harmonizuje tělo i duši.

}

30 minut

899 Kč

45 minut

1 199 Kč

60 minut

1 399 Kč

Thajská kombinovaná masáž:
Masáž zad, hlavy, rukou a chodidel

Kombinace thajských masáží zad, hlavy, rukou a nohou sahá až ke vzniku tradičních thajských masáží. Zaměřením a působením tlaku na klíčové body v příslušných oblastech je tato kombinace zaměřena na uvolnění ztuhlých svalů, zmírnění kloubních potíží, v konečném důsledku na posílení duševního zdraví.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 699 Kč