Péče o obličej a pleť  

Péče o obličej (Anti-ageing)

Anti-ageing péče o obličej je sestavena z následujících procedur:

Čištění – Exfoliace – Masáž – Maska – Tónování – Hydratace

Revitalizační a osvěžující masáž obličeje a dolní části krku, stimuluje energetické body na obličeji a přináší pocit vitality a svěžesti. Masáž je završena omlazující vitamínovou obličejevou maskou, která se během masáže vstřebává. Zahrnuli jsme tuto masáž, abychom poskytli komplexní péči o vaše tělo. 

}

60 minut

1 399 Kč

Masáž hlavy a obličeje

Tato masáž působí na celé tělo a nervový systém. Zmírňuje bolesti hlavy, úzkost a vyčerpání a nahrazuje je pocitem klidu. Využívá akupresurní techniky, stimuluje energetické body na tvářích a uších a zvyšuje prokrvení vlasových folikulů, čímž napomáhá jejich regeneraci. Zlepší se krevní oběh a vaše pokožka získá zdravý vzhled.

}

30 minut

799 Kč

Peeling celého těla (zahrnuje masáž hlavy)

Osvěžte svou pokožku celotělovým charakteristickým organickým cukrovým peelingem a poté jemnou masáží Ultra Healing Body Butter pro zářivou vlhkost pokožky a přírodní hřejivou směs oleje, tento úžasný Body Scrub omlazení je velmi jemný i pro citlivou pokožku, úžasně hydratuje Obnovte přirozenou zářivost pokožky tělovým peelingem, který exfoliuje a vyhlazuje pokožku. Ošetření je zakončeno uklidňující masáží hlavy, krku a ramen, která zmírní případné zbytkové napětí.

}

60 minut

1 299 Kč

Kombinace: Peeling celého těla a masáž obličeje

Tělový peeling nebo leštidlo má mnoho výhod. Tělový peeling vaši pokožku odlupuje, odstraňuje odumřelé kožní buňky a setře ztvrdlou a šupinatou pokožku a zanechá ji jemnou a hladkou. Peelingové nebo lešticí přípravky obvykle obsahují mastný základ, který vaši pokožku hydratuje a zklidňuje při drhnutí. Poté následuje 30minutová revitalizační masáž obličeje a hlavy spolu s akupresurní metodou aplikovanou na zátylek. Masáž ve vás zanechá uvolňující pocit a zbaví vás nervového napětí.

}

90 minut

1 699 Kč