Masáže

Masáže těla

Luxusní olejová thajská masáž

Luxusní olejová masáž těla omlazuje vaši mysl i tělo pomocí luxusních olejů, které se zaměřují na relaxaci tkání a svalů. Nabízíme obrovskou škálu různých vůní luxusních olejů včetně růžový olej, bambusový a citrónový olej, bambucké máslo – aloe, kokos – máta, citron, med – zázvor, olej Q10, limetka – máta, limetka – bamboo, ibišek -citrón, levandule -sléz atd. Luxusní oleje hydratují vaši pokožku, poskytují výživu a zanechávají ji hebkou a zářící.

}

60 minut

1 599 Kč

90 minut

1 999 Kč

120 minut

2 399 Kč

Arganový Olej masáž

Arganový olej je skutečně produkt „vše v jednom“. Hledáte masážní olej, který nejen příjemně masíruje, ale zároveň pečuje o vaši pokožku?  Arganový olej chrání, vyživuje, hydratuje a pečuje o vaši pokožku, to vše během masáže.

}

60 minut

1 599 Kč

90 minut

1 999 Kč

120 minut

2 399 Kč

Masáž horkým kokosovým olejem

Relaxační masáž teplým kokosovým olejem je extrémně aromatické ošetření, které kombinuje techniky akupresury. Kokosový olej navíc poskytuje hydrataci a zpevnění pokožky. 

Tato procedura je extrémně relaxační a regenerační. Technika dlouhých hladících pohybů se používá ke zmírnění negativních dopadů stresových situací a zklidnění nervů. Zlepšuje imunitní systém a nervový systém. Neuvěřitelně uvolňuje a odbourává stres. Stimuluje lymfatický systém a krevní oběh tím, že urychluje proces zbavování těla přebytečné vody. Blahodárně působí na naši pokožku, zabraňuje vzniku skvrn na ní, hydratuje a vyhlazuje.

}

60 minut

1 599 Kč

90 minut

1 999 Kč

120 minut

2 399 Kč

Thajská emulze masáž

Masáž s masážním mléka jsou ideální pro hloubkovou tkáň problémových partií. Jejich střední klouzavost a plná absorpce je činí ideálními i pro většinu ostatních modalit. Kromě toho, že jsou skvělým lubrikantem a čerpadlem, jsou formulovány tak, aby opravovaly a zlepšovaly stav pokožky. Nabízíme vůně v různých kombinacích jako například Relax s vysokým obsahem jojobového oleje, vitamínu B a Aloe Vera; Q10 obsahuje lipozomy, panthenol a Aloe Vera; Grapefruit a Zázvor; Mango a Meloun; Vanilka a Meruňka, atd.

}

60 minut

1 599 Kč

90 minut

1 999 Kč

120 minut

2 399 Kč

Thajská aroma masáž

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí. Tato masáž je prováděna v kombinací originálním thajským aromatickým masážním olejem (jehož vůni si budete moci vybrat z mnoho druhů). Masáž Vás za pomocí přírodních produktů celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč 

120 minut

2 299 Kč

Masáž s teplým olejem

Podobně jako u olejové masáže s teplým olejem masážní techniky používají k masáži celého těla, což zvyšuje krevní oběh a snižuje úzkost a napětí. Zahřátý olej přesto pomáhá změkčovat a rozšiřovat hluboké svalové tkáně, aby hluboce zmírnil napětí a únavu a dosáhl výšky relaxace.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Masáž s olejem Arnika

Masáž účinně snižuje napětí kloubů a uvolňuje svaly. Arnikový masážní olej je složen z nejjemnějších olejů s vysokým obsahem esencí z arniky. Obsahuje i čistý jojobový a mandlový olej, vitamín A, E a účinné látky z heřmánku. Je vynikající pro regeneraci svalů, má zklidňující účinky a zmírňuje podráždění pokožky.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Kokosová olejová masáž

Aroma masáž kokosovým olejem pro posílení hloubkové relaxace. Snižuje svalové bolesti i únavu. Kokosový olej ma vysoke Hydratační účinky. Je tedy skvělý pomocnik při boji se suchou pokožkou těla.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Masáž s Aloe Vera olejem

Tato nabídka je generovaná tak , aby poskytovala vysokou relaxaci a současně opravovala poškozenou pokožku. Aloe Vera je široce známá pro své kosmetické výhody , protože má schopnost léčit, zvlhčovat a posilovat pokožku. Díky svým chladícím vlastnostem je to skvělý způsob , jak uklidnit zarudnutí a vyrážky na pokožce spálené sluncem . Proto se Aloe Vera masáž velmi doporučuje těm, kteří mají problémy se spálením.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Masáž s konopným olejem

Masáž s konopným olejem je zaměřený na přecitlivělou, suchou a namáhanou pokožku. Konopný masážní olej zanechá pokožku hedvábně vláčnou a hydratovanou. Konopná semínka mají vysoký obsah nutričních hodnot. Dopřejte svému tělu i mysli nutriční masáž, která uvolňuje psychické napětí, navozuje pocit pohodové nálady a příjemně Vás zklidní pro dobrý spánek po náročném dni.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Tradiční thajská masáž (bez oleje)

Klasická suchá thajská masáž s důrazem na protahovací a tlakové body.

Tradiční thajská masáž představuje techniky protahování a akupresury používané k masáži celého těla bez oleje. Protože u některých zákazníků ji lze označit jako „silnou“ masáž, doporučuje se toto menu hlavně těm, kteří mají zkušenosti s masáží. V opačném případě může tento typ masáže pomoci zmírnit ztuhlost a únavu těla a zlepšit oběh.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2199 Kč

Thajská olejová masáž

Tato masáž obsahuje i prvky z tradiční thajské masáže. Jedná se proto o tvrdší masáž, než je klasická olejová.
Masérka pro větší tlak a intenzitu používá nejen ruce a prsty, ale i předloktí a lokty v kombinaci s olejem.
Tato masáž je také flexibilní – v případě, že tlak bude pro Vás příliš silný tak masérka může kdykoli během masáže změnit techniku a místo toho provést klasickou relaxační olejovou masáž.

}

60 minut

1 399 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Relaxační olejová masáž

Na rozdíl od thajských klasických masáží je více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Cílem je dosažení celkové psychické rovnováhy. Masáž slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Zaměřuje se na regeneraci dotekem a celkové uvolnění. Masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky, redukuje tuhnutí tkáně, napomáhá regulaci střev a zklidňuje tělo a mysl.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2 199 Kč

Thajská olejová masáž s balzámem

Podpisové menu Národní thajská masáž nabízející dobrý zážitek z masáže, který byste si neměli nechat ujít. Podobně jako u thajské masáže s olejem se při masáži celého těla používají techniky thajské a olejové masáže. Bylinkový balzám napomáhá ke zmírnění bolesti, napětí a únavy svalů, tudíž dochází k uvolnění celého těla.

}

60 minut

1 449 Kč

90 minut

1 949 Kč

120 minut

2 349 Kč

Thajská bylinná masáž

Jemná detoxikační masáž těla zahřátými bylinnými koulemi. Herbal Hot Compress, skvělý zážitek po dlouhém dni, v kombinaci s relaxačními masážními technikami a příjemnou vůní Aromatic Oil Massage nabízí vynikající lázeňský zážitek. Zatímco masáž pomáhá zmírnit stres, bylinkový horký obklad uvolňuje napnuté svaly a uklidňuje ztuhlé klouby a nervy, které podporují hlubokou relaxaci.

}

60 minut

1 649 Kč

90 minut

1 999 Kč

120 minut

2 399 Kč

Thajská kombinovaná masáž

Váhali jste někdy mezi klasickou thajskou masáž a olejová masáž? Nyní vám nabízíme to nejlepší z obou v jedné masáži Kombinaci klasické thajské a olejové masáže.

Thajské masážní techniky pro ty, kteří jsou vysoce stresovaní anebo mají nedostatek času, se zaměřením na záda, krk a ramena, aby si odpočinuli a ulevili této obzvláště napjaté oblasti a holistickému přístupu k léčbě a pokračovali v relaxaci ostatních částí s thajskou masáž a streč.

Thajská masáž plus masáž olejem je jedinečnou kombinací silného tlaku na soustředění na záda, krk a ramena. Začneme zahřívat tělo thajskými masážními tlakovými body a protahovacími technikami, abychom snížili stres a zmírnili bolest svalů. Poté následuje natření masážního oleje a pokračovat v relaci dlouhými relaxačními tahy hluboké olejové masáže.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Sportovní (Deep Tissue) masáž

Sportovní masáž / Deep tissue masáž hlubokých tkání zdůrazňuje prevenci a hojení poranění svalů a šlach. Původně vyvinut, aby pomohl sportovcům připravit jejich těla na optimální výkon a zotavit se po velké události, nemusíte být sportovec, abyste mohli těžit ze sportu / hluboké tkáňové masáže.
Sportovní masáž / masáž hlubokých tkání je vhodná i pro lidi se zraněními, chronickými bolestmi nebo omezeným rozsahem pohybu

}

60 minut

1 399 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Švédská masáž

Švédská masáž těla je skvělá pro uvolnění celého těla po náročném pracovním dni. Švédská masáž přesahuje relaxaci. Je mimořádně prospěšná pro zvýšení hladiny kyslíku v krvi, snížení svalových toxinů, zlepšení krevního oběhu a pružnosti při uvolnění napětí.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2 199 Kč

Havajská Lomi Lomi masáž

Masíruje se měkkou, plynulou, vlnovitou technikou nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími. Rytmické pohyby po klientově těle jsou základním prvkem této masáže, která má velmi výrazný relaxační efekt. Jedná se o masáž celého těla, či částečnou dle přání klienta.
Účinky masáže:
Odstraňování fyzických, mentálních, energetických blokád,
Relaxace a harmonizace organizmu,
Zlepšení neurologických problémů a imunitního systému,
Stimulace krevního oběhu a lymfatického systému,
Odstraňování napětí ve svalech,
Uvolňování svalových spasmat, kloubních spojení.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2 199 Kč

Masáž lávovými kameny

Aplikace horkých kamenů a masáž zahřeje a uvolní vaše tělo.
Masáž horkými kameny využívá hladké čedičové kameny schopné zadržovat teplo. Po zahřátí na teplotu 60 ° C se kameny aplikují na vaše tělo, což uvolní vaše ztuhlé a bolavé svaly. Naše zkušená masérka vám poskytne také příjemnou masáž kamenem.

}

60 minut

1 699 Kč

90 minut

2 099 Kč

120 minut

2 499 Kč

Olejová masáže celého těla (čtyři ruce)

Hledáte opravdu intenzivní zážitek? Nechte se masírovat dvěma masérkami současně. Ať už máte zkušenosti s thajskými masážemi, vždy jděte za tím nejlepším, nebo prostě hledáte něco zvláštního, naše „dvojitá“ olejová thajská masáž je perfektní volbou. Dvě masérky důkladně masírují vaše tělo současně, takže si můžete užít intenzivní pocit uvolnění vyvolaný tímto mimořádným zážitkem.

}

60 minut

2 299 Kč

90 minut

3 199 Kč

120 minut

3 999 Kč

Madero: nohy, hýždě, boky /celé tělo

Speciální masáž zaměřená na problematické partie: nohy, hýždě, boky /celé tělo
Tato unikátní masáž je zaměřená na aktivaci lymfatického systému, čímž pomáhá k redukci podkožních tukových tkání a s tím spojené celulitidy. Usnadňuje celkovou detoxikaci.
K masáži se využívají dřevěné válečky, které činí tuto masáž velice efektivní. Masáž pomáhá kromě estetických problémů vyřešit i bolesti hlavy, otoky nohou, zatuhlost krku, zad a šíje.
Je to masáž, která zbaví vaše tělo zbytečného stresu, bolesti i tukových polštářků. Doporučujeme, aby se procedura několikrát pravidelně zopakovala. Minimální frekvence je  1x týdně, po dobu 3 týdnů. Využijte naše balíčky, které nabízí zvýhodněné ceny pro opakované masáže.

}

60 min

999 Kč

Kombi: Madero – Thajská olejová masáž

 

}

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 399 Kč

Párové masáže

Couples Relaxing  Oil massage

Couples massage is a relaxing, pleasant and soothing massage that you and your partner can experience together!

Treat yourself to relaxation with a loved one during a couple’s massage in our salon. The masseuses will focus on your individual needs in a quiet environment. Couples massage is a unique bonding experience and allows you both to experience extreme relaxation at the same time. This can help you feel more connected.

}

60 minut

2 799 Kč

90 minut

3 599 Kč

120 minut

4 399 Kč

Dream Couple Aroma Massage

You can add a special touch to your couples massage experience by adding enhancements that include a variety of different aromatic oils. As part of this massage, you can choose a full body massage OR a full body massage with a 15 minute head/face/foot massage if you want to try more options.

}

60 minut

2 999 Kč

90 minut

3 799 Kč

120 minut

4 599 Kč