Masáže

Thajské masáže

Tradiční thajská masáž (bez oleje)

Klasická suchá thajská masáž s důrazem na protahovací a tlakové body.

Tradiční thajská masáž představuje techniky protahování a akupresury používané k masáži celého těla bez oleje. Protože u některých zákazníků ji lze označit jako „silnou“ masáž, doporučuje se toto menu hlavně těm, kteří mají zkušenosti s masáží. V opačném případě může tento typ masáže pomoci zmírnit ztuhlost a únavu těla a zlepšit oběh.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2199 Kč

Thajská aromatická olejová masáž

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí. Tato masáž je prováděna v kombinací s originálním thajským aromatickým masážním olejem (jehož vůni si budete moci vybrat z mnoho druhů). Masáž Vás za pomocí přírodních produktů celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč 

120 minut

2 299 Kč

Thajská olejová masáž

Tato masáž obsahuje i prvky z tradiční thajské masáže. Jedná se proto o tvrdší masáž, než je klasická olejová.
Masérka pro větší tlak a intenzitu používá nejen ruce a prsty, ale i předloktí a lokty v kombinaci s olejem.
Tato masáž je také flexibilní – v případě, že tlak bude pro Vás příliš silný tak masérka může kdykoli během masáže změnit techniku a místo toho provést klasickou relaxační olejovou masáž.

}

60 minut

1 399 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Relaxační olejová masáž

Na rozdíl od thajských klasických masáží je více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Cílem je dosažení celkové psychické rovnováhy. Masáž slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Zaměřuje se na regeneraci dotekem a celkové uvolnění. Masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky, redukuje tuhnutí tkáně, napomáhá regulaci střev a zklidňuje tělo a mysl.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2 199 Kč

Thajská olejová masáž s bylinkovým balzámem

Podpisové menu Národní thajská masáž nabízející dobrý zážitek z masáže, který byste si neměli nechat ujít. Podobně jako u thajské masáže s olejem se při masáži celého těla používají techniky thajské a olejové masáže. Bylinkový balzám napomáhá ke zmírnění bolesti, napětí a únavy svalů, tudíž dochází k uvolnění celého těla.

}

60 minut

1 449 Kč

90 minut

1 949 Kč

120 minut

2 349 Kč

Thajská bylinná kompresní masáží

Jemná detoxikační masáž těla zahřátými bylinnými koulemi. Herbal Hot Compress, skvělý zážitek po dlouhém dni, v kombinaci s relaxačními masážními technikami a příjemnou vůní Aromatic Oil Massage nabízí vynikající lázeňský zážitek. Zatímco masáž pomáhá zmírnit stres, bylinkový horký obklad uvolňuje napnuté svaly a uklidňuje ztuhlé klouby a nervy, které podporují hlubokou relaxaci.

}

90 minut

1 999 Kč

120 minut

2 399 Kč

Thajská kombinovaná masáž

Váhali jste někdy mezi klasickou thajskou masáž a olejová masáž? Nyní vám nabízíme to nejlepší z obou v jedné masáži Kombinaci klasické thajské a olejové masáže.

Thajské masážní techniky pro ty, kteří jsou vysoce stresovaní anebo mají nedostatek času, se zaměřením na záda, krk a ramena, aby si odpočinuli a ulevili této obzvláště napjaté oblasti a holistickému přístupu k léčbě a pokračovali v relaxaci ostatních částí s thajskou masáž a streč.

Thajská masáž plus masáž olejem je jedinečnou kombinací silného tlaku na soustředění na záda, krk a ramena. Začneme zahřívat tělo thajskými masážními tlakovými body a protahovacími technikami, abychom snížili stres a zmírnili bolest svalů. Poté následuje natření masážního oleje a pokračovat v relaci dlouhými relaxačními tahy hluboké olejové masáže.

}

60 minut

1 499 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Speciální masáže

Sportovní (Deep tissue) masáž

Sportovní masáž / Deep tissue masáž hlubokých tkání zdůrazňuje prevenci a hojení poranění svalů a šlach. Původně vyvinut, aby pomohl sportovcům připravit jejich těla na optimální výkon a zotavit se po velké události, nemusíte být sportovec, abyste mohli těžit ze sportu / hluboké tkáňové masáže.
Sportovní masáž / masáž hlubokých tkání je vhodná i pro lidi se zraněními, chronickými bolestmi nebo omezeným rozsahem pohybu

}

60 minut

1 399 Kč

90 minut

1 899 Kč

120 minut

2 299 Kč

Švédská masáž

Švédská masáž těla je skvělá pro uvolnění celého těla po náročném pracovním dni. Švédská masáž přesahuje relaxaci. Je mimořádně prospěšná pro zvýšení hladiny kyslíku v krvi, snížení svalových toxinů, zlepšení krevního oběhu a pružnosti při uvolnění napětí.

}

60 minut

1 299 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2 199 Kč

Havajská Lomi Lomi masáž

Masíruje se měkkou, plynulou, vlnovitou technikou nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími. Rytmické pohyby po klientově těle jsou základním prvkem této masáže, která má velmi výrazný relaxační efekt. Jedná se o masáž celého těla, či částečnou dle přání klienta.
Účinky masáže:
Odstraňování fyzických, mentálních, energetických blokád,
Relaxace a harmonizace organizmu,
Zlepšení neurologických problémů a imunitního systému,
Stimulace krevního oběhu a lymfatického systému,
Odstraňování napětí ve svalech,
Uvolňování svalových spasmat, kloubních spojení.

}

60 minut

1 399 Kč

90 minut

1 799 Kč

120 minut

2 199 Kč

Masáž lávovými kameny

Aplikace horkých kamenů a masáž zahřeje a uvolní vaše tělo.
Masáž horkými kameny využívá hladké čedičové kameny schopné zadržovat teplo. Po zahřátí na teplotu 60 ° C se kameny aplikují na vaše tělo, což uvolní vaše ztuhlé a bolavé svaly. Naše zkušená masérka vám poskytne také příjemnou masáž kamenem.

}

60 minut

1 699 Kč

90 minut

2 099 Kč

120 minut

2 499 Kč

Olejová masáže celého těla (čtyři ruce)

Hledáte opravdu intenzivní zážitek? Nechte se masírovat dvěma masérkami současně. Ať už máte zkušenosti s thajskými masážemi, vždy jděte za tím nejlepším, nebo prostě hledáte něco zvláštního, naše „dvojitá“ olejová thajská masáž je perfektní volbou. Dvě masérky důkladně masírují vaše tělo současně, takže si můžete užít intenzivní pocit uvolnění vyvolaný tímto mimořádným zážitkem.

}

60 minut

2 299 Kč

90 minut

3 199 Kč

120 minut

3 999 Kč

Maderomasáže

Speciální masáž zaměřená na problematické partie: nohy, hýždě, boky /celé tělo
Tato unikátní masáž je zaměřená na aktivaci lymfatického systému, čímž pomáhá k redukci podkožních tukových tkání a s tím spojené celulitidy. Usnadňuje celkovou detoxikaci.
K masáži se využívají dřevěné válečky, které činí tuto masáž velice efektivní. Masáž pomáhá kromě estetických problémů vyřešit i bolesti hlavy, otoky nohou, zatuhlost krku, zad a šíje.
Je to masáž, která zbaví vaše tělo zbytečného stresu, bolesti i tukových polštářků. Doporučujeme, aby se procedura několikrát pravidelně zopakovala. Minimální frekvence je  1x týdně, po dobu 3 týdnů. Využijte naše balíčky, které nabízí zvýhodněné ceny pro opakované masáže.

}

60 min

999 Kč

90 min

1 799 Kč

120 minut

2 299 Kč

60 minut

Maderomasáž – pro celé tělo

90 minut

60 min. Thajská olejová masáž

30 min. Maderomasáž

120 minut

75 min. Thajská olejová masáž

45 min. Maderomasáž